Медичні витратні матеріали та їх використання

Навіть найбільш інноваційне обладнання та технології не виключають використання традиційних медичних витратних матеріалів. Саме без них не обходиться жодна медична установа або діагностичний кабінет.

Витратне приладдя та інструменти необхідні для надання першої допомоги, діагностування, проведення різних процедур та маніпуляцій. Основна особливість більшості таких пристосувань – короткий термін експлуатації. Більша частина витратних матеріалів – одноразова. Разом з тим, до їх якості, стерильності та безпеки пред'являються підвищені вимоги.

Якісні витратні матеріали – непомітні та не привертають увагу. Їх завдання – не заважати персоналу виконувати свої безпосередні обов'язки та надавати якісні послуги.

Ще один плюс якісних витратних матеріалів – продовження терміну експлуатації техніки та обладнання. Таким чином знижується ймовірність виходу окремих комплектуючих з ладу, адже вони захищені від небажаного зовнішнього впливу та інших проблем.

Вибір товарів медичного призначення

Товари медичного призначення класифікуються за сферою використання і матеріалами. Сюди відноситься все, від постільної білизни і одноразового одягу персоналу до різноманітних гелів, плівок, контейнерів та паперу для ЕКГ. Це всі одноразові дрібниці, стерильні інструменти, засоби гігієни та багато іншого, завдання яких – забезпечення комфорту і безпеки пацієнтів та персоналу.

Залежно від сфери застосування, для виготовлення медичних товарів використовуються різні матеріали:

  • Сталь. Це голки, гінекологічні дзеркала та інвентар, пінцети, леза, диспенсери, скальпелі, тощо.
  • Пластик. Сюди відносяться шприци, зонди, катетери та інші витратні матеріали як для першої медичної допомоги, так і для серйозних маніпуляцій.
  • Тканина. З матеріалів на тканинній основі виготовляються бахіли, халати, маски, бинти, хірургічні костюми, простирадла, рушники.
  • Латекс і подібні матеріали. Сюди, в першу чергу, відносяться медичні рукавички. Вони можуть бути не тільки латексними, але також гумовими, вініловими, неопреновими, нітриловими, тощо.

 Медичні витратні матеріали незамінні в хірургії, в гінекології та урології, в реаніматології, в стоматології, діагностиці та будь-яких інших медичних сферах.

Медичні товари від «Калина компанія розвитку бізнесу»

Наша компанія «Калина компанія розвитку бізнесу» – офіційний дистриб'ютор високоякісних витратних медичних матеріалів і засобів гігієни від кращих виробників.

Ми пропонуємо рукавички з латексу чи синтетичних полімерів, якісні та стерильні перев'язувальні матеріали, пластирі, бандажі, шприци та голки, катетери, засоби для інфузійної терапії, інші гігієнічні, косметичні, медичні вироби.

Вся продукція – сертифікована. Також ми пропонуємо доступні ціни, вигідні умови придбання, гнучку систему знижок і розгалужені канали збуту. «Калина компанія розвитку бізнесу» орієнтована на довгострокову і плідну співпрацю.

У медицині немає галузей, де можливе нехтування стерильністю і якістю. Від правильно наданих послуг залежить не тільки самопочуття і здоров'я, а нерідко й життя пацієнта. Саме тому виробництво сучасних медичних витратних матеріалів – складний і високотехнологічний процес з найвищими стандартами.